ARA
 
20202019
ARCHIPRIX-TR 2019 JÜRİ RAPORUÖDÜL KAZANANLARPROJELERJURİ
2018
JURİÖDÜLLERPROJELERÖDÜL KAZANANLARARCHIPRIX-TR 2018 JÜRİ TUTANAĞI
2017
FOTOĞRAFLARARCHIPRIX-TR 2017 TUTANAĞIJURİÖDÜLLERPROJELERÖDÜL KAZANANLAR
2016
FOTOĞRAFLARARCHIPRIX-TR 2016 TUTANAĞIPROJELERÖDÜL KAZANANLARÖDÜLLERJURİ
2015
JURİÖDÜLLERÖDÜL KAZANANLARPROJELERFOTOĞRAFLARÖDÜL TÖRENİ VİDEOLARIARCHIPRIX-TR 2015 TUTANAĞIJÜRİ RÖPORTAJLARI
2014
FOTOĞRAFLARPROJELERARCHIPRIX-TR 2014 TUTANAĞIÖDÜL KAZANANLARÖDÜLLERJURİ
2013
JURİÖDÜLLERÖDÜL KAZANANLARPROJELERFOTOĞRAFLAR
2012
JURİÖDÜLLERÖDÜL KAZANANLARPROJELERFOTOĞRAFLAR
2011
JURİÖDÜLLERÖDÜL KAZANANLARPROJELERFOTOĞRAFLARJURİ RÖPORTAJLARI
2010
JURİÖDÜLLERÖDÜL KAZANANLARPROJELERFOTOĞRAFLAR
2009
JURİÖDÜLLERÖDÜL KAZANANLARPROJELERFOTOĞRAFLAR
2008
JURİÖDÜLLERÖDÜL KAZANANLARPROJELER
2007
JURİÖDÜLLERÖDÜL KAZANANLARPROJELER
2006
JURİÖDÜLLERÖDÜL KAZANANLARPROJELER
2005
ÖDÜLLERJURİÖDÜL KAZANANLARPROJELER
2004
JURİÖDÜLLERÖDÜL KAZANANLARPROJELER





2018 - 2019 Akademik Yılı Katılan Projeler

2 Tolga Kendirli Hisarüstü'nde Konservatuvar MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ
3 DERYA NUR DÖNMEZ INTERVENTION BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ
4 Merve Hazal Sari Infiltration YAŞAR ÜNİVERSİTESİ
5 Osman Ekinci Kadıköy Norm- Spor kompleksi MALTEPE ÜNİVERSİTESİ
6 Gamze Günaydın Mimarlık Fakültesi Kompleksi ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ
7 Zelihan GÜNEŞ ÜSKÜDAR KIYI DÜZENLEME PROJESİ DÜZCE ÜNİVERSİTESİ
9 CAN COŞAR MİMARLIK FAKÜLTESİ GEDİK ÜNİVERSİTESİ
10 Berna YOLOĞLU Toplu Konut Projesi SELÇUK ÜNİVERSİTESİ
11 Barış Kavraroğlu Kadıköy Gösteri Sanatları Merkezi MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ
12 Hatice Öz Mediterranean Institute Of Oceanography - MIO TED ÜNİVERSİTESİ
13 Bahadır Asimov Mahalle ''ALFA'' SELÇUK ÜNİVERSİTESİ
14 Nihan Cura Backyard of Cunda GAZİ ÜNİVERSİTESİ
15 sümeyra çiftçi sosyal medya MARDİN ARTUKLU ÜNİVERSİTESİ
16 seda ertuğurul Fab Lab MARDİN ARTUKLU ÜNİVERSİTESİ
17 Rabia Asena Ateş Fusion of Knowledge Through Channels / Science Center in Kyrenia ULUSLARARASI KIBRIS ÜNİVERSİTESİ (K.K.T.C)
19 Ezgi Ebrem ARCHIAL - An art center as a biennial point İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ
20 Hasan Tulimat Creative Fabric ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
22 ABDULKADİR KARADAĞ sürdürülebilir gökdelen MERSİN ÜNİVERSİTESİ
23 Zeynep Daraman PAMUKKALE ULUSLARARASI KÜLTÜREL ETKİLEŞİM VE PERFORMANS MEKANI PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ
24 Selin Yavuz / Pelin Aydoğdu Stageurban @Kurucesme İST. BİLGİ ÜNİVERSİTESİ
25 Tugay Tombaş Waterfront Exploration and Recreation Center DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (K.K.T.C.)
26 Visal Okur Şehzadabaşı'nda Bir Kent Merkezi FATİH SULTAN MEHMET VAKIF ÜNİVERSİTESİ
27 MEHMET ALİ SEMEN Re-defined [Performance Space] in the Porsuk Riverside ESK. OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ
28 Saffet İlkay Kaya loophole ( 2. ödül ) YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
29 Mehmet Ayberk AYDIN Terroir-Teruar Tarım,Bagcilik ve Gastronomi Koyu-Crimson Hill ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ
30 Eren Gözde Anıl Hi! Tech. Headquarters BİLKENT ÜNİVERSİTESİ
31 MUHARREM ÇALIŞKAN TRAK ARKEOLOJİ MÜZESİ VE KONGRE MERKEZİ NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ
32 Seçil Nihal Yıldırım GTU-SO GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
33 ECEM PINAR PARLAK KAMPÜS YAŞAM MERKEZİ GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
34 Selenay Büyükkök Ulusta Heykel Atölyesi ve Araştırma Merkezi ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ
35 FURKAN KAAN ARSLAN PIBLIC-IST & DISCOVER-IST İST. TİCARET ÜNİVERSİTESİ
37 NİLÜFER KAMA Antalya Gösteri Sanatları Merkezi MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ
38 fatih varli TEKNOLOJİ TABANLI MİMARLIK FAKÜLTESİ SAKARYA ÜNİVERSİTESİ
39 Ekin Kılıç VORTEX İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
40 Cansu Eryılmaz Performance arts center mixed use project ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ
41 Mebrure Ezgi İşmar Laodikeia Müzesi MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ
42 Tuğba Akdoğan Eskişehir Eski Otogar Alanı Yeniden İşlevlendirilmesi,Çağdaş Yaşam Merkezi KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
43 Simge Ustamehmetoğlu Mimarlık Fakültesi Kompleksi/ARTİKÜLASYON ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ
44 Sıla Ege AKALIN Culinary Art Center YAŞAR ÜNİVERSİTESİ
45 FEYZA DEMİR Kampüste sosyal merkez ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ
46 İpek İmdat MIO | Mediterranean Instıtute of Oceanography TED ÜNİVERSİTESİ
47 Uzay Doğan Urban Games: Re-imagining Skopje through Games ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
48 EDA/EZGİ/NUR MUTLU/BARİN/SÖNMEZ HUB Mixed Use Complex ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ
49 Dilara Saban [re] tower İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
50 PELİN GÜR/ ŞEVVAL ÇÖLOĞLU DATA STATION TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ
51 ASENA YAVAŞ Vezneciler Gösteri Sanatları Merkezi MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ
52 gizem kozanoğlu ne idiği belirsiz yerler İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
53 Doğukan Aktaş Moda Performing Arts Center İST. BİLGİ ÜNİVERSİTESİ
54 EMİR MUSTAFA CİHAT VİŞNE AUTOPOIESIS YAŞAR ÜNİVERSİTESİ
55 Zeynep Fazilet Kaya Urban Resillience Hub_Bursa.01 ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
57 İLDA ERSEZER Walkabout YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
58 Fauzi Wibowo Children's Museum ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ
59 Sümeyye Alptekin Sine-Kopmleks KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
60 Emine Nur Özyıldırım Şehir Pavilyonu / The City Pavillion İST. SABAHATTİN ZAİM ÜNİVERSİTESİ
61 Furkan Gölen Coastal Culture and Port Museum İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
62 Mehmet Kaymaz Eco-Dustry ( eşdeğer mansiyon ) YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
63 Oğuzcan Çavuş GRADUATE RESEARCH CENTER IN ANADOLU HISARI KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ
64 Şengül Melike İnce Oyuncak Müze ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
65 Saliha Has Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Kampüs Yerleşkesi Tasarımı NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİ
66 Ezgi Geyik Play_Ground ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
67 ECEM ÖNEN Gastro - park İST. KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ
68 Efe Kurtoğlu Ludic Plant ( 1. ödül ) İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ
70 MHD Nasim Alhanoush Alkhalaf Izmir Art Line ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
71 Eyüp Kaan Deveci İstanbul Kültür Üniversitesi Teknopark İST. KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ
72 KÜBRA- FATMANUR- ŞULE TEKİN- GÖKŞİN- YEŞİLOVA FABRIC TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ
73 ERSİN TIĞLI LIVING LANDSPACE AVRASYA ÜNİVERSİTESİ
74 UMUT ONAT MIO - MEDITERRANEAN INSTITUTE OF OCEANONGRAPHY TED ÜNİVERSİTESİ
75 Ömer Altuğ Gönülal TERSANE İSTANBUL İST. TİCARET ÜNİVERSİTESİ
76 OĞUZHAN KARACAN İstanbul Kültür Üniversitesi-Teknopark İST. KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ
77 Halil Rüstem Doğru İklim İçin Sürdürülebilir Yüksek Yapı Tasarımı: MAVİ KULE MERSİN ÜNİVERSİTESİ
78 TUĞÇE HALICI RECREATING AN INFRASTURCTURAL GROUND ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
79 Bedirhan Bedir Vortex İST. MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ
80 Nusret İrfan Uşun Toplumsal Hareket Olarak Kaşiflik DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
81 Dilşad Nur Altınışık EKO-NİŞ Çevre Bilimleri Enstitüsü BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ
82 Alp Arda Gönenmiş Breathing Towers İZM. EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ
83 Çağla - Muhammet Ali Kaplan - Atmaca Aura - Kuruçeşme Art Center İST. BİLGİ ÜNİVERSİTESİ
84 ILHAN ERTAN FREE SPEECH PLATFORM İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ
85 Fatma Şüheda Ürker Bostanbornova simbiyoz DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
86 Maram Nasr MTH Student Center (Earthquake Resistant Building) BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ
87 fulya başak genç RIFT - İzmir Limanında Bir Müze İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
88 Fatma Çömlekçi ANTROPOSEN SELÇUK ÜNİVERSİTESİ
89 Çağrı ASLAN Mekansal Devinim KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
90 ŞEYMA SUGÖZÜ Kent Merkezi FATİH SULTAN MEHMET VAKIF ÜNİVERSİTESİ
91 Kubilay Han Sinan Kristal Kütüphane ATILIM ÜNİVERSİTESİ
92 GAMZE BOZDEMİR SPOR KOMPLEKSİ NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİ
93 Dilara Tayşi Ada'da ENSTİTÜ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ
95 MUHAMMED ALİ TEMEL Corridor Of City GAZİ ÜNİVERSİTESİ
96 Yasemin Nisa ZENGİN ŞEHZADEBAŞI/ İSTANBUL'DA KENT MERKEZİ TASARIMI FATİH SULTAN MEHMET VAKIF ÜNİVERSİTESİ
97 Ümmühan Nur Ulu ZERO-POINT ISLAND İZM. EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ
98 Nimet Değertaş dasein MEF ÜNİVERSİTESİ
99 Halil Soysal CİRİT CONNECT TO LAYERS_SINOP HEALTH CAMPUS_HEALTH SCIENCE FACULTY YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
100 Gökçe Genç Antalya Sport Academy ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ
101 Melike KAVALALI Cocoon ( teşvik ) MEF ÜNİVERSİTESİ
102 PINAR YANIK ENERJİ ETKİN KONUT YERLEŞKESİ TASARIMI İST. AREL ÜNİVERSİTESİ
103 Işılay Erşahin Architecture and Design Center - in Levent BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ
104 Didem Sarılıcan Architecture and Design Center BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ
105 Ece Kıy The Fracture ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ
106 emre terzioğlu IZMIR COASTAL CULTURE AND PORT MUSEUM İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
107 Dilya Çelen MEDITERRANEAN INSTITUTE OF OCEANOGRAPHY TED ÜNİVERSİTESİ
108 Bengi İnak Dijital Aktivizm Merkezi ( eşdeğer mansiyon ) DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
109 afife nur özkan Pamukkale Mahallesi Uluslararası Kültürel Etkileşim ve Performans Mekanı PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ
110 Berkay Öztürk Sinop University Campus Masterplan Proposal and Social Center Design YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
111 Cansu Yeşil MIO (Mediterranean Institute of Oceanography) TED ÜNİVERSİTESİ
112 Ata Gün Aksu derelict: inverted city ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
113 Selcen Fidan Fictilis İST. BİLGİ ÜNİVERSİTESİ
114 İrem Asena Güney MEDITERRANEAN INSTITUTE OF OCEANOGRAPHY TED ÜNİVERSİTESİ
115 Yunus Salün timBOOKtu YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
116 Ayşenur Sezer Marsada Sürdürülebilir Yaşam Araştırma ve Uygulama Enstitüsü BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ
117 Saadet Dilara Karasakız Şehzadebaşı'nda Algısal Deneyim FATİH SULTAN MEHMET VAKIF ÜNİVERSİTESİ
118 İREM SÜMER MIO I Ecotone TED ÜNİVERSİTESİ
119 MERVE ÖZKUL BACKSTAGE ACTING ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
120 Beyza Nur Yurt Tarımsal Biyoteknoloji Enstitüsü BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ
121 Dilara Turgut Learning From Modernism ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
123 Evrim Ecem Saçmalı M.EM.O.R.Y. G.R.O.U.N.D. ( 3. ödül ) ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
124 Mohamed Abdellatif DeToki ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
125 UTKU MERT FURKAN DOĞANAY YILMAZ BALCI OFF - GRID TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ
126 Ecenur KIZILÖRENLİ Damlacık'ta Bir Toplum Merkezi / Community Center in Damlacık YAŞAR ÜNİVERSİTESİ
127 ESRA ÇATLI ELEVATED ZIPPER STREET GAZİ ÜNİVERSİTESİ
128 Mehmet Emin Akdemir Humanity School GAZİ ÜNİVERSİTESİ
129 Olcay Yıldızgördü Act-N ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ
130 Ayşe Eda Adıgüzel Mnemonic: An Urban Memory Supporter İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
131 AYÇA YILMAZ SOCIAL SUSTAINABILITY AND ZERO WASTE INSTITUTE BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ
132 Tahsin Baran Kazdal EMBRACING GENOA AND OTTOMAN ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ
133 GÖKER ÖNCEL MİMARLIK FAKÜLTESİ KOMPLEKSİ ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ
134 ÖZGE SÜVARİ The hub of recollection TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ
135 Aybuke Koyuncu REDISCOVER/Damaged Historical Layers YAŞAR ÜNİVERSİTESİ
136 Ayça Duran Express Izmir ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
137 GÜLCE BELEN CULTURAL CHAIN YAŞAR ÜNİVERSİTESİ
138 Elif Hilal KORKUT City of Change : Resurgence of Water ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
139 Fulya Koç An Urban Creative Pole Reviving The Layers Of Identity ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
140 Ece Yanık [GECERSIZ]native Parasite MEF ÜNİVERSİTESİ
141 EGE YILDIZ ARCHIVE & RESEARCH INSTITUTE YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ
142 Osman Tunahan Çelen LOOP MEF ÜNİVERSİTESİ
143 Berin Erikci TERR-A-FORM MEF ÜNİVERSİTESİ
144 Irem Cetin A sunday afternoon at the post waste metropolis ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
145 Sümeyye Uçar Trace - Hafıza müzesi ve El yazmaları araştırma enstitüsü Timbuktu / Mali YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
146 Cemil Çalkıcı Oikosity İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
147 UĞUR GÜLER TWIST MEF ÜNİVERSİTESİ
148 Zeynep Meram ÇOLAK Vaniefendi Kültür Merkezi ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ
149 AYŞEGÜL KAYAALTIN MASAL ANALOJİSİ ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
150 DEMET COŞKUN STROTENIKEIA ARKEOLOJİ MÜZESİ MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ
151 Merve Akdoğan Re-thinking a countryside and transforming an unknown territory : Çan, Çanakkale MEF ÜNİVERSİTESİ
152 Mert Aydın Landscrape_ a centre for civil society ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ
153 Şafak Binici eN_5040 BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ
154 Selin İlayda Vural Mimarlık ve Tasarım Merkezi BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ
155 Sinem Sayit Bakırköy'de Karma Kullanım Projesi İST. KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ
156 Ceren Pehlivan Suyun Karayla Buluşması: Armutlu ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
157 Halise Ergun Başka Bi' Mimarlık Fakültesi ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ
158 Mustafa Enes Çetin NASRULLAH MEYDANI VE ÇEVRESİ GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ
159 Esra CENGİZ Şehirlerarası Otobüs Terminali FIRAT ÜNİVERSİTESİ
160 Fulya Yener The Melting Pot ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
161 setenay ören Ali Dağı-spor kompleksi NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİ
162 Ayberk ÖZDEMİR ETERNAL- Architectural Body Research Foundation MEF ÜNİVERSİTESİ
163 Gülnihan Atay INDUSTRIAL HERITAGE OF PRAGUE: INDUSTRY WITH A MODERN FACE BİLKENT ÜNİVERSİTESİ
164 Aslıhan Kayhan Conservatory in Balat IŞIK ÜNİVERSİTESİ
165 Uğur Çalışkan AGRICULTURE RESEARCH CENTER YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
166 aslı gürbüz Anadolu Hisarı Research Center- ( jüri özel ) KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ
167 ALİ FATİH CEBECİ THE HARMONY BETWEEN PAST AND FUTURE ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ
168 Yusuf Serhat Özkan Mardinde Zaman Camii SELÇUK ÜNİVERSİTESİ
169 Kübra DİLİKARA an-SINIR ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
170 Ege Poyraz Öğrenme ve İnovasyon Merkezi ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ
171 Dilara Merve KELKİT SİVAS KENT MÜZESİ CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ
172 İrfan Meriç Library of Istanbul, an organism YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ
173 Gökberk KOÇAK CITY AS FACTORY : A RETROSPECTIVE [GECERSIZ]NATIVE TO CAPITALISM ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
174 Ece Çaktı Havacılık Panayırı YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
175 Foad Sarsangi Istanbul Opera House İST. BİLGİ ÜNİVERSİTESİ
176 İlayda Yaşar Waterfront Technology and Research Centre ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ
177 mustafa şen AU. Mimarlık ve Tasarım Fakültesi ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
178 Alihan Sağlam Distributive KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ
179 aysima akın Sinop University South CAMPUS Master PLAN | Faculty Of Dentistry And Hospital Design YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
180 irem uygur opendatascape İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
181 Sezen Baygun MEDITERRANEAN INSTITUTE OF OCEANOGRAPHY TED ÜNİVERSİTESİ
182 MERVE YUMUK Öğrenci Yurdu YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
183 Yusuf Aras Kalkan Re-Habitation Project - Vetical Village MEF ÜNİVERSİTESİ
184 Ahmet Hazım, Adem Hakan, İbrahim, Hüseyin Saltabaş, Kozuva, Şahan, Yıldız URBAN NATURE RECLAMATİON: Strike on İndustry, Haydarpasa Monumental Transformation İST. BİLGİ ÜNİVERSİTESİ
185 Bahar Kuş KAMPÜS YERLEŞKE TASARIMI , GIDA TEKNOLOJİLERİ MESLEK YÜKSEK OKULU VE YAŞAM MERKEZİ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ
186 Sabit Engin Kent Mutfağı İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
187 Birtan; Ege Rafet Yılmaz; Yakşi Haydarpaşa Campus City İST. BİLGİ ÜNİVERSİTESİ
188 Tuğba YILDIZ Sivas Kent Müzesi CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ
189 musa can tekin KOLLEKTİF MAHALLE SELÇUK ÜNİVERSİTESİ
190 SEZİN KİRKİZOĞLU,TUĞÇE NUR ÇETİN SEZİN KİRKİZOĞLU,TUĞÇE NUR ÇETİN ES-KELE ATILIM ÜNİVERSİTESİ
191 TUĞBA DİRİ DEPREM ARAŞTIRMA VE KOORDİNASYON MERKEZİ İST. KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ
192 Berfin Tan Eşik / Threshold İST. BİLGİ ÜNİVERSİTESİ
193 TUTKU BEKTAŞOĞLU Sivas Kent Müzesi CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ
194 EREN ŞEN DUVAR DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
196 Zülkif Esin E- İKTİDAR:Norm Dışı Bir Topluluk MARDİN ARTUKLU ÜNİVERSİTESİ
197 Gizem Temiz The Wall İST. KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ
198 Raif Ercan Cigerci Pankart Ankara İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
199 Yusuf Fırat Kılıç An Urban Creative Pole, Design and Innovation Center ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
200 Nilra Zoraloğlu URBAN NETWORK AS SATELLITE RESILIENCE ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
201 çınar kılıçkaya the showcase ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
202 Merve Tillem, Konural Şenol, Dilara Hadroviç re-claming, re-constructing, re-connecting Haydarpaşa İST. BİLGİ ÜNİVERSİTESİ
203 Seyit Koyuncu Iron Islands ( eşdeğer mansiyon ) İZM. EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ
204 Gizem Yüksek İSTANBUL DEPREM VE KOORDİNASYON MERKEZİ PROJESİ İST. KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ
205 ALİ GÜZEL Astrophe MEF ÜNİVERSİTESİ
206 Batuhan Ömrüuzak şimdiki zamanın hikayesi -yordu PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ
208 HİCRAN GÖKÇEN LEVENT ARCHITECTURE AND DESIGN CENTER BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ
209 Necdet Ayık CREATOEBA «AN URBAN CREATIVE HUB» ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
210 İshak Tunahan SERİN Stock Exchange Building ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ
211 Şaziye- Feyza Nur Lofcalı – Demircan React İST. BİLGİ ÜNİVERSİTESİ
212 CAN ALTUN LEVENT ARCHITECTURE & DESIGN CENTER BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ
213 Hakan Sönmez Yeldeğirmeni Kolektif Yaşam Merkezi MALTEPE ÜNİVERSİTESİ
214 Ömer Manav Damlacık Community Center Project YAŞAR ÜNİVERSİTESİ
215 Sümeyye KAYA Sivas Kent Müzesi CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ
216 YUNUS RÜZGAR GİRNE BİLİM MÜZESİ ULUSLARARASI KIBRIS ÜNİVERSİTESİ (K.K.T.C)
217 Duygu Dağlı FARKINDALIK MERKEZİ DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
218 Tildem Kırtak İnter- İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
219 Adham Mashaal Leven Architecture and Design Center BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ
220 Ebrar Eke Elevated Connectivity İZM. EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ
221 Özgür Bulut Gümrükcü ‘DIGGER-KNITTER’ MASTER PLAN SYTEM ISTANBUL 4.LEVENT - BEŞİKTAŞ MEF ÜNİVERSİTESİ
222 Yiğit Çuhacıbaşı Threshold ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ
223 remzi kıvanç mutlu institute of ecological sciences - bozcaada BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ
224 Nasratullah Amiri Fault Line Inhabited ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
225 Biçem Kaya Stratonikei Antik Kenti'nde Arkeopark ve Müze MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ
226 Efe Ovacık Su Bilimleri Enstitüsü BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ
227 Sami Yucel Resilient Corridors MEF ÜNİVERSİTESİ
228 Rüya Duvarcı Yeni Nesil Kütüphane GAZİ ÜNİVERSİTESİ
229 Süleyman Eyigün Durak/Stop ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ
230 ferhay kahraman Fracture BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ
232 ERAY DOĞAN PAMUKKALE MAHALLESİ ULUSLAR ARASI ETKİLEŞİM VE PERFORMANS ALANI PROJESİ PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ
233 Şeref Şahin Spor Kompleksi NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİ
234 Furkan Barış ÇELİK PERFORMANS GÜZELYALI DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
235 Ekin Sıla Şahin iç(e) stüdyo İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
236 Beyza Portakal Farkındalık Müzesi ve Kordinasyon Merkezi ( teşvik ) İST. KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ